O nás

Vitajte na stránkách společnosti Vega Camion, s.r.o.

Spoločnosť Vega Camion s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dlhou tradíciou pôsobiaca na Slovenskom trhu od roku 1991. Prispením dlhoročného stabilného pracovného kolektívu sa vypracovala na dnešnú stredne veľkú spoločnosť.

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti medzinárodnej prepravy vlastným vozovým parkom. Spoločnosť patrí medzi spoľahlivých a zavedených dopravcov, o čom svedčí aj členstvo v združení Česmad. Naše cieľové krajiny sú Slovensko, Čechy, Poľsko, Litva,Lotyšsko, Estónsko, ale našou špecializáciou je juh Európy, konkrétne Taliansko, Francúzko, Španielsko, Portugalsko.

V súčastnej dobe máme vo svojej flotile 30 moderných návesových súprav o objeme od 90m3 až po 100m3. Všetky naše vozidlá spĺňajú emisnú normu EURO 5 a EURO 6. A všetky vozidlá sú vybavené satelitno- komunikačným zariadením GPS, takže prepravovaný tovar a poloha vozidla je pod naším stálym dohľadom.


Od roku 2015 sa spoločnosť presťahovala do novovybudovaného areálu o rozlohe 20 000m2 s vlastnou AB budovou, dielňou, skladovými pristormi a parkoviskom.

O nás
O nás
O nás